"Kai pirmą kartą atvykau į šią konferenciją, supratau, kad norėsiu dalyvauti joje vėl ir vėl. Nei vienais metais nesigailėjau atvažiavusi, nes Dievo Dvasia kasmet daro nuostabius darbus jaunų žmonių gyvenimuose. Pati šioje konferencijoje gavau kalbų dovaną, kiekvienais metais išvažiuoju namo pripildyta Šventosios Dvasios ir įkvėpta mokymo bei liudijimų. Nėra nieko nuostabiau, kaip matyti užsidegusį jaunimą vienybėje šlovinantį Dievą ir būti to dalimi. Tikrai tikrai tai yra konferencija, kurios visuomet laukiu labiausiai metuose. Dievas čia keičia širdis ir gyvenimus. Aleliuja!"

- Augustė Kulisauskaitė

"Adonai Nissi konferencija visame krikščioniškų renginių bagaže tikrai pasižymi išskirtine patirtimi - tai viena vietų, kai, atrodo, šlovinant nei laikas, nei vieta nebėra svarbu, regi Šventosios Dvasios veikimą, kitų bei savo širdžių transformacijas. Būtent šioje konferencijoje Dievas pradėjo man kalbėti apie savivertę, davė supratimo, kad tuometinė mano gyvenimo situacija vedė tik viena kryptimi, nuo Dievo, čia skelbiamas Dievo Žodis pradėjo statyti pamatus tuo metu man visai neaiškia dvasinių dovanų tema, o ir iš konferencijos išvažiavau patyrusi vienatvę užpildančią Dievo meilę, susipažinusi su bendraminčiais ir pasiruošusi į pasaulį grįžti su Jo ugnimi - be abejo, Adonai Nissi konferencijoje sudalyvauti reikia kiekvienam!"

- Ema Levickytė

"Tai įvyko 2014-tais metais per Adonai Nissi konferenciją. Pastorius kvietė maldai tuos, kurie neturi kitų kalbų dovanos, tuo metu gal net nežinojau tiksliai, kas tai, bet pajaučiau stipru paraginimą ir išėjau. Tada pirmą kartą pajaučiau stiprų Dievo prisilietimą: aš labai stipriai verkiau, sunkiai gaudžiau orą, bet iš mano vidaus praėjo sklisti garsai - aš gavau kitų kalbų dovaną! Nepamirštamas prasiveržimo jausmas! Malda baigėsi, toliau vyko šlovinimas, o aš dar ilgai stovėjau užsimerkęs ir verkiau.
Po metų, dabar jau 2015-tųjų metų Nissi konferencijoje pastorius paprašė pakelti rankas tų, kas kitų kalbų dovanos dar neturi, vienas vaikinas iš Čekijos, sėdėjęs greta manęs pakėlė ranką ir aš nedvejodamas pradėjau melstis už jį, kaip mokėjau. Neužilgo tapau stebuklo liudytoju: jo burna atsivėrė ir jis taip pat pamažu pradėjo melstis kitomis kalbomis.
Iš tiesų per Adonai Nissi visuomet būna galingas Dievo buvimas. Dievas keičia, gydo ir atstato širdis, nepriklausomai nuo tavo amžiaus ar praeities. Jis beldžiasi ir šiais metais. Ar pagaliau atversi Jam savo širdį ir tapsi didžios Dievo šlovės išsiliejimo Mažeikiuose liudytoju?!"

- Damir Samarin

"Kiekvienais metais stebiu, kaip Viešpats taip stipriai liečia jaunimą, kad tiesiog wow... Kiekviena konferencija būna labai ypatinga, Dievo Dvasia visada veikia labai neįtikėtinais būdais ir, kas svarbiausia, jaunų žmonių gyvenimai keičiasi vos per kelias dienas ir išvažiuoja taip stipriai užsidegę dėl Jo!

Ką jau kalbėti apie mano pačios pakeistą gyvenimą po šių konferencijų, be galo džiaugiuosi kiekvienais metais ne tik "stebėti viską iš salės", bet ir turėti galimybę pasitarnauti atvažiuojančiam jaunimui, tad jei vis dar svarstai atvažiuoti ar ne, registruokis!! Jei visiškai nenorėtum, nebūtum per ilgai svarstęs dėl 1 varianto;))"

"Kartais atsigręžiu atgal. Ne iš gailėjimosi, bet pasigrožėjimui to, ką gyvenime nuveikė Viešpats. Ir kaip gražiai Jis kuria kiekvieną dieną, ir viską joje.
Detalė seka detalę, įvykis seka įvykį… Ir viskas visada sueina į prasmę. Tokiu būdu vieną dieną ėmiau ieškoti, taip Jėzus tą dieną rado mane, taip pasiuntė žmones, kurių rūpesčiu 2014-ųjų spalį atsiradau pirmojoje savo Adonai Nissi konferencijoje. Joje tąkart mano tikėjimas virto išpažinimu visų akivaizdoje, o tuo ir akmeniu šalikelėje, primenančiu mano atgimimą.
Ši konferencija man ir pradžia, ir pabaiga. Pradžia šlovingo gyvenimo Kristuje, ir pabaiga vaikymosi vėjo. Ji paminklas kelio viduryje, kiekvienais metais man primenantis išvadavimą iš to, kas praėjo, tam, kad primintų tai, kas yra šiandien. O yra gausybė pasirinkimų, kuriuos kiekvienas priimam kiekvieną dieną, nuolat.
Kiekviena detalė svarbi. Viskas veda kažkur, o nuolankius ir ieškančius nukreipia pats Viešpats. O many šiandien Dievui tik padėka už tai, kad tų 2014-ųjų rudenį buvau pakviesta atvykti į Adonai Nissi konferenciją. Tos galimybės nepraleidau, ir dabar kasmet, net esant toli nuo Lietuvos, šios rudenio dienos man primena apie Jėzaus galybę išgelbėti žūstantį, išgydyti sergantį, pakelti klumpantį ir sustiprinti trokštantį. Nes ir aš tokia buvau, bet mane ten nuolat pasitikdavo ištikima Viešpaties meilė."

- Karina Jonytė

"Nissi konferencija visada pirmiausia sužadindavo mano visą vidų vien dėl to, kai pamatydavau, kaip žmonės atsiduoda Jėzui pilnai.. Atiduoda gyvenimus klupėdami ir verkdami iš Dievo būvimo jausmo.. Tai tikrai kažkas nepaprasto. Tai geriausias vaizdas mano akims ir širdžiai, nes tu jau žinai, koks nerealus jausmas, kai atsiduodi pilnai Dievui, o kažkam tai pirmas kartas.. tai neapsakoma!
Kas dar labai kirba širdyje dėl konferencijos, kad čia visada susirinkę žmonės, vienam tikslui - šlovinti. Niekas nelieka toks, koks buvęs, jeigu žinoma nebuvai šališkas tam, kas vyksta. Čia visada vyksta kažkas VAU! Gali ateiti atrodo dužęs ir nevilty kartais, bet tai subliūkšta prieš Dievą visada.. ❤️"

- Elvina Mikaliūnienė

"Tarnauju šioje jaunimo konferencijoje jau 10 metų (nuo 2012-ųjų). Per tokį ilgą laiką išgyvenau skirtingus jausmus. Ši konferencija padėjo iš naujo patirtį Šventąją Dvasią. Kiekvienais metais mano dvasia buvo pagirdyta, nes nuo paauglystės pradėjau patirti įvairius išbandymus, sunkumus, kritimus, kylimus ir t.t. Niekada nemačiau krikščioniškame renginyje tiek daug jaunimo vienoje vietoje. Buvo gera matyti kaip jaunimas atiduoda savo gyvenimą Kristui, priima Dievo prisilietimą, paraginimus.
2019-ieji buvo įspūdingiausias laikas. Tais metais daugiausiai dėjau pastangų. Visas drebėjau iš džiaugsmo, nes negalėjau sulaikyti tokio didelio Šventosios Dvasios buvimo, mano protas "atsijungė" nuo bet kokių nereikalingų minčių, todėl mano dėmesys buvo beveik 100 %-inis.
Todėl kiekvienas, kuris atvažiuos į šią konferenciją, tegul būna pilnai pasiruošęs gauti kažką reikalingo, nerealaus, antgamtiško iš Dievo tavo Dvasios atgaivai. Palik visas problemas, neigiamus išgyvenimus, neapykantą, žemą savivertę už nugaros ir su džiaugsmu nerk į nenuspėjamą Šventosios Dvasios vandenyną!"

- Rimvydas Keras

"Adonai Nissi buvo pirmoji krikščioniška jaunimo konferencija, kurioje man teko dalyvauti. Lietuvoje vyksta daug nuostabių krikščioniškų konferencijų, stovyklų, tačiau konferencija Nissi turi ypatingą vietą mano širdyje. Jos metu Dievas gydė mano širdį, laužė stereotipus apie tai, kaip turi atrodyti malda ir šlovinimas bei apskritai, kaip turi veikti Dievas. Galiu pasakyti tik viena - jeigu jau atvyksti, tai būk pasiruošęs pamiršti visas baimes, šokti iš visų jėgų ir šlovinti taip, kaip dar niekad nešlovinai."

- Agnė Šiušaitė

"Spontaniškumas ir laisvas judėjimas šlovinimo metu visada stebino.

Ši bažnyčia visada prioritetizuoja dvasios judėjimą!! Daug skiria laiko maldai. Štai kodėl sugrįštu vėl ir vėl ir vėl...

Niekas taip nestebina kaip jaunimas grįžtantis prie savo pirmos meilės Jėzui. O kas liečia mane, tai atsigaunu, prisipildau drąsa ir noru daugiau Dievo.
Kiekviena karta susitinku su Kristumi, verkiu, juokiuosi, keičiuosi.

Kviečiu tave į dvasios pilną konferenciją, kurioje išgyvensi laisvę, išgydymą ir pokyčius.

Viskas priklauso nuo kiek trokšti!"