"Tai įvyko 2014-tais metais per Adonai Nissi konferenciją. Pastorius kvietė maldai tuos, kurie neturi kitų kalbų dovanos, tuo metu gal net nežinojau tiksliai, kas tai, bet pajaučiau stipru paraginimą ir išėjau. Tada pirmą kartą pajaučiau stiprų Dievo prisilietimą: aš labai stipriai verkiau, sunkiai gaudžiau orą, bet iš mano vidaus praėjo sklisti garsai - aš gavau kitų kalbų dovaną! Nepamirštamas prasiveržimo jausmas! Malda baigėsi, toliau vyko šlovinimas, o aš dar ilgai stovėjau užsimerkęs ir verkiau.
Po metų, dabar jau 2015-tųjų metų Nissi konferencijoje pastorius paprašė pakelti rankas tų, kas kitų kalbų dovanos dar neturi, vienas vaikinas iš Čekijos, sėdėjęs greta manęs pakėlė ranką ir aš nedvejodamas pradėjau melstis už jį, kaip mokėjau. Neužilgo tapau stebuklo liudytoju: jo burna atsivėrė ir jis taip pat pamažu pradėjo melstis kitomis kalbomis.
Iš tiesų per Adonai Nissi visuomet būna galingas Dievo buvimas. Dievas keičia, gydo ir atstato širdis, nepriklausomai nuo tavo amžiaus ar praeities. Jis beldžiasi ir šiais metais. Ar pagaliau atversi Jam savo širdį ir tapsi didžios Dievo šlovės išsiliejimo Mažeikiuose liudytoju?!"

- Damir Samarin