"Tarnauju šioje jaunimo konferencijoje jau 10 metų (nuo 2012-ųjų). Per tokį ilgą laiką išgyvenau skirtingus jausmus. Ši konferencija padėjo iš naujo patirtį Šventąją Dvasią. Kiekvienais metais mano dvasia buvo pagirdyta, nes nuo paauglystės pradėjau patirti įvairius išbandymus, sunkumus, kritimus, kylimus ir t.t. Niekada nemačiau krikščioniškame renginyje tiek daug jaunimo vienoje vietoje. Buvo gera matyti kaip jaunimas atiduoda savo gyvenimą Kristui, priima Dievo prisilietimą, paraginimus.
2019-ieji buvo įspūdingiausias laikas. Tais metais daugiausiai dėjau pastangų. Visas drebėjau iš džiaugsmo, nes negalėjau sulaikyti tokio didelio Šventosios Dvasios buvimo, mano protas "atsijungė" nuo bet kokių nereikalingų minčių, todėl mano dėmesys buvo beveik 100 %-inis.
Todėl kiekvienas, kuris atvažiuos į šią konferenciją, tegul būna pilnai pasiruošęs gauti kažką reikalingo, nerealaus, antgamtiško iš Dievo tavo Dvasios atgaivai. Palik visas problemas, neigiamus išgyvenimus, neapykantą, žemą savivertę už nugaros ir su džiaugsmu nerk į nenuspėjamą Šventosios Dvasios vandenyną!"

- Rimvydas Keras